A1P35S12M3
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
A1P35S12M3
A1P35S12M3
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 35 A 250 W Chassis Mount ACEPACK™ 1