ERZ-E08A511
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E08A511
  • 1
Diameter : 10.5 mm
Voltage Rating AC : 320 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Surge Energy Rating : 92 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 845 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 510 VDC
Voltage Rating DC : 410 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 150 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 8mm 510V Bulk ZNR Surge Absorber